آقای اشرفی اصفهانی گفتید که:  برخی افراد و گروه‌ها بر علیه اصلاح طلبان و مهندس موسوی جنگ روانی راه انداخته اند و گفتید که:«مردم در طول این سالها و خصوصا در ماه‌های اخیر همه آنچه را که باید بدانند فهمیده‌اند و این گونه حملات را در راستای تخریب انتخاباتی اصلاح‌طلبان و کاندیداهای آنها ارزیابی می‌کنند. کارنامه مهندس موسوی در زمان امام کاملا روشن است و اگر بناست فعالیت‌ها با محوریت خط امام سنجیده و مطابقت داده شود چه کسی بیش از مهندس موسوی مورد تایید حضرت امام بود؟ من از بابت این تخریب‌ها هیچ نگرانی ندارم چرا که کارنامه 4 ساله آقایان در معرض قضاوت مردم قرار دارد.»حالا جواب مرا بشنوید آقای اشرفی این جنگ های روانی در تمامی انتخابات و بین تمامی کاندیدها هست از جمله خود آقای  موسوی که این چهار سال دوره ی آقای احمدی نژاد و دولت نهم را مدام در پیش مردم بد جلوه می دهند در حالی که خود اصلاح طلبان غرور ملی ایرانیان را زیر سوال برده اند در دوره ی جناب خاتمی اگر مطالب من به موسوی رای نمی دهم زیرا که در همین وبلاگ هم هست را بخوانید می فهمید.این جواب اشکال اولتان و دوم اینکه اینکه آقای موسوی گذشته ی روشنی از نظر هیچکس پنهان نیست اما نمی شود الان را حمل بر آن زمان کرد چرا که خود امام گفته اند که  و ملاک تشخیص فردی حال اوست و میزان حال افراد است نه گذشته ی شان.این جواب اشکال دومتان حال اینکه گفتید کارنامه ی 4 سال افراد در پیش روی مردم است منظورتان به دولت نهم است حال جوری می گوئید که انگار آقای احمدی نژاد قتل کرده و کافر است به هر حال هرکسی می تواند کار خوب یا بد ی ه داشته باشد.  
دسته ها :
پنج شنبه سی یکم 2 1388

 آقای رضایی گفتید که:دولت نهم سطحی نگر است و ما به دنبال این هستیم که "شغل با درآمد خوب" برای جوانان مان ایجاد کنیم و نمی‌خواهیم مثل عده‌ای باشیم که شغل ایجاد نمی کنند و صرفاً‌ می‌خواهند به دست مردم پرتقال و گوجه‌فرنگی بدهند 2-حال آقای رضایی شما در جایی دیگر گفتید:مشکل اساسی در مسئله گرانی و تورم را هدایت نشدن پول‌ و درآمد ملی به سمت بازارهای واقعی است حالا آقای رضایی اگر کمی از اقتصاد سرتان باشد براحتی می فهمید که مشکل بی کاری و تورم را با هم نمی توان حل کرد مگر طرح های بلند مدت و آنها هم از چهار و پنج سال بیشتر می شود  و به نظر من تا زمانی که راه حل قطی پیدا نردید حرفش را هم نزنید گرچه نمی توان راه حل کوتاه مدتی پیدا کرد و لی بلند مدتش هم از مغز متفکری چون شما بر نمی آید. شما با این دوره ی کم چرا قول کاری را می دهید که بیشتر از مدت ریاست جمهوری طول می کشد؟

دسته ها :
چهارشنبه سیم 2 1388

موسوی:در این انتخابات باید بازی را ببریم نه لزوما نتیجه را و کسی که صرفاً بدنبال نتیجه است هم بازی را می‌بازد و هم نتیجه را.

کروبی: سطح برنامه کروبی اصلا با دیگر برنامه‌ها قابل قیاس نیست و مهم این است که در انتخابات از این استاندارد پایین‌تر نیاییم.

احمدی نژاد: من رقیب هیچکس نیستم بلکه رفیق همه هستم و بالاخره یک نفر باید رئیس جمهور شود و همه باید فعالیت خود را انجام دهند.

دسته ها :
سه شنبه بیست و نهم 2 1388
تکرار حرف غربی‌ها در دوران انتخابات مخالفت با تفکر "اسلامی- ایرانی " است«.رهبری دام ضله» و همچنین رهبر انقلاب اسلامی ناتوانی نظام سرمایه داری غرب را در مقابله با بحرانهای اقتصادی، دلیل روشنی بر ضعف "شیوه های مدیریتی کشورهای غربی " دانستند و فرمودند: مسئولان، ملت و به خصوص جوانان و اندیشمندان در این واقعیت، تامل و تدبر کنند.
دسته ها :
سه شنبه بیست و نهم 2 1388

آقای کروبی شما  چرا آمارهای خود را با سند ارائه نمی کنید؟ در این دوره می دانید که چشم به چشم هم نمی تواند اعتماد کند.چراخود بر این باورید که باید کشور از رانتی بودن در بیاید و به سوی خصوصی شدن قدم بر دارد ولی خود راه حلی ندارید؟ومدام از دولت نهم اشکال میگیرید که این دولت 90درصد رانتی بوده است «البته طبق اماری که حزب اعتماد ملی حزب شما ارائه داده است»اگر حتی امار بی سند شما درست بوده باشد چرا این مشکل را به ریش دولت نهم می بندید در صورتی که تنها این دولت نبوده که رانتی بوده بلکه تمامی دولتهای اسبق رانتی بوده اند؟چرا از آنان اشکال نمی گیرید؟البته این مطلب مرتبط با کسانی است که خواهان خیر مردم باشند نه آنان که فقط برای رای آوردن در صحنه ی انتخابات شرکت می کنند.

دسته ها :
سه شنبه بیست و نهم 2 1388

من چند سوال از جناب آقای کروبی و خصوصاً آقای محسن رضایی دارم:1- هر فردی که در این کشور اسلامی زندگی می کند میداند که باید از دستورات رهبری بدون تخلف از این دستورات اطاعت کند این مطلب کاملاً درست است، حال شما چه کردید آقای کروبی و آقای رضایی چرا وضعیت اقتصادی کشور را بد جلوه می کنید؟ مگر رهبری خودشان صراحتاً در سخنرانی بیان کردند که کاندیدهای ریاست جمهوری نباید وضعیت کشور را طوری برای مردم توصیف کنند که انگار ما در یک منجلاب اقتصادی افتاده ایم؟ چرا از دستورات رهبری تخلف می کنید؟حالا گذشته از این مسائل دلیل شما برای گفتن این مطلب چیست؟ ما در گذشته با تحریم اقتصادی شدیدی روبرو بوده ایم و هنوز هم هستیم و بخاطر همین رکود اقتصادی جدید جهان روی ما تاثیر چندانی نداشته است. و حتی اگر هم که ما در رکود اقتصادی شدیدی باشیم شما چرا بجای مطرح کردن پشت سر هم مشکل چرا طرح حل کردن مشکل را بیان نمی کنید؟ شاید هم اصلاً طرحی ندارید که مثلاً ما را ازاین تنگ نای شدید اقتصادی بیرون بیاورد البته اگر مشکلی وجود داشته باشد.  

دسته ها :
سه شنبه بیست و نهم 2 1388

من به میر حسین موسوی رای نمی دهم زیرا:5- چرا باید برای انتقاد کردن و بحث با یک کاندید انتخاباتی یک نفر را تا سر حد مرگ کتک زد یا در ستاد انتخاباتی برای جلب توجه و بدست آوردن رای گازاشک آورمنفجر کرد تا به مردم نشان دهید که مخالف دارید و در معرض دید هسیتید آقای موسوی جواب دهید که چرا نقشه ی ترور خود را که بر ملا شد را اجرا نمی کنید؟، تا رای بیاورید؛ آقای موسوی جواب دهید که چرا حسین شریعتی را تا سر حد مرگ درمسجد قبا شیراز کتک زدند فقط برای پرسیدن سوال از شما؟ آقای موسوی  ازنخست وزیر امام این کارها بعید است, نیست؟ آقای موسوی این جمله از امام را هم باید شنیده باشید که ملاک حال افراد است نه گذشته ی آنان.

حال باز هم دم از نخست وزیرامام بودن می زنید؟   

دسته ها :
دوشنبه بیست و هشتم 2 1388

من به میر حسین موسوی رای نمی دهم زیرا:4- آیا اگر یک نفر حرفی  را بزند بعد خود خلاف آن عمل کند شما باز هم به او اعتما خواید داشت؟آقای موسوی مگر شما در تبلیغات علیه احمدی نژاد بعد از اینکه یکی از حامیان احمدی نژاد در مسجد از احمدی نژاد طرف داری کرد این را استفاده نکردید که:مسجد نباید ستاد تبلیغاتی شود و به عنوان ستاد از آن استفاده نمود؟

بعد خودتان از مسجد قبای شیراز به عنوان ستاد تبلیغاتی استفاده می کنید و در آنجا سخنرانی می کنید؟

 

 

دسته ها :
دوشنبه بیست و هشتم 2 1388

من به میر حسین موسوی رای نمی دهم زیرا:3- مگر قرار بر این نشد که شخصی یا دولتی در تبلیغات انتخاباتی برای بدست آوردن رای خراب شود چرا میر حسین موسوی به طور آشکار با مبالغه ی فراوان برای تخریب دولت نهم دست به کار شده است مثلاً در دیدار با مردم شیراز چرا دم از بودجه ی 300 میلیاردی برای سفرهای استانی جناب احمدی نژاد می زند در صورتی که 175 میلیارد بیشتر نبوده و تمامی این بودجه صرف مردم شده اما در دوران جناب خاتمی  156میلیاردصرف چنین هدفی شد و اگر کسی به یاد داشته باشد چیزی به دست مردم نرسید؟

دسته ها :
دوشنبه بیست و هشتم 2 1388
به میر حسین موسوی رای نمی دهم زیرا:2-نمی خواهم آن چه که در دوره جناب خاتمی رخ داد،  دوباره تکرار کند از قبیل :رواج بی حجابی در جامعه- از بین رفتن امنیت اجتماعی - ریخته شدن آبروی مردم ایران با حرفهای چرت و پرت  که فرهنگ مردم ایران را زیر سوال برده و در مجامع بین المللی فرهنگ و سنن ما را به هیچ و پوچ می کشند و اعلام می کنند که مردم ایران فرهنگ ندارند.
دسته ها :
دوشنبه بیست و هشتم 2 1388
X